6 keistos 80-ųjų tendencijos, kurias baisu prisiminti!

Dabar kaip niekada aktualios 80-ųjų tendencijos. Televizijoje transliuojamos kino juostos ir serialai, skirti šiam dešimtmečiui, o dizaineriai išleidžia tų metų drabužius. Tačiau kai kurios makiažo ir šukuosenų detalės gąsdina savo sprendimais. Pažvelkime į 6 labiausiai nevykusius.

Beprotiškos šukuosenos ir litrai lako plaukuose

80-aisiais buvo keista šukuosenų mada. Ant galvų buvo daromi didžiuliai kuodai, viršuje smarkiai apipurkšti laku. O kai kurios darė smulkų cheminį sušukavimą, primenantį pienės pūkus. Maža to, kad tai atrodė siaubingai, plaukai buvo negailestingai gadinami.

Juokingi kirpčiai

Kirpčiai, kaip ir visi plaukai, tuo metu buvo milžiniški. Juos sukdavo stambiais suktukais, o paskui fiksuodavo laku. Be to, kirpčius buvo galima atskirai pašviesinti, o visos kitos ševeliūros neliesti.

Ryškūs šešėliai ir lūpų dažai

Dabar irgi galima sutikti merginų su ryškiu makiažu, tačiau jis bent atrodo harmoningai. O tais laikais makiaže buvo kombinuojami nesuderinami atspalviai. Žiūrėdamas į šį makiažą stebiesi, kaip išvis kažkas sugalvojo jungti šias spalvas?!

Šešėliai per visą voką

Tuomet šešėliai buvo tepami nuo blakstienų linijos iki pat antakių. Šiandien jūs nesutiksite nė vienos merginos, pasigražinusios šitokiu būdu. Juk dabar tokie šešėliai atrodo nevykusiai.

Ploni antakiai


Tais laikais buvo madingi antakiai „siūleliai“. Taip pat buvo aktualūs antakiai, kurių spalva pastebimai skyrėsi nuo plaukų atspalvio.

Stambi bižuterija

Madistės aktyviai pirko stambią plastikinę bižuteriją. Ir kas įdomiausia, nešiojo viską iškart. Prie ryškių karolių derino tokios pat spalvos auskarus ir apyrankes.

You cannot copy content of this page