Didelis rudas katinas atsidūrė prieglaudoje ir netikėtai ėmė kalbėti su žmonėmis

Iš šono atrodo, kad katinas tikrai atsako žmogui.

Šį rudą milžiną vadina Klensiu. Jam teko pragyventi gatvėje apie 7 metus.

Galiausiai jis atsidūrė Oregono valstijos prieglaudoje. Ant augintinio kūno buvo daug randų, likusių po susirėmimų su kitais benamiais katinais. Maža to, paaiškėjo teigiamas Klensio rezultatas kačių imunodeficito virusui.

Benamių gyvūnų prieglaudoje neužteko vietos naujiems gyvūnams, todėl katiną išsiuntė į kitą prieglaudą – „Cat Adoption Team (CAT) Šervude.

Klensį sterilizavo ir užsiėmė jo ligų gydymu. Pirmiausia jam teko gerti vaistus nuo šlapimo pūslės infekcijos, o paskui gydytojai nuvalė jam dantukus.

Greitai paaiškėjo viena labai įdomi detalė.

Pasirodo, katinas moka kalbėti su žmonėmis ir daro tai visiškai neįprastai…Kiekvienas norintis pabendrauti su Klensiu, girdi keistą, kartais aukštą, gergždžiantį kniaukimą.

Norite paklausyti? Iš šono atrodo, kad katinas tikrai atsako žmogui.

„Jis unikalus dėl savo išvaizdos su tais didžiuliais skruostais ir labai mielu kniaukimu, jis taip pat turi didelę širdį , be galo švelnų charakterį (labai neįprasta valkataujančiam katinui) ir toną žavesio bei individualumo“, -sako savanorė Heter Svoboda. Prieglaudos darbuotojai patalpino video su kalbančiu katinu Facebooke. Labai greitai jis surinko tūkstančius peržiūrų ir komentarų.

Daugelis siūlė savo palaikymą ir meilę šiam katinui, kai kurie aukojo daiktus prieglaudai ir siūlė apmokėti jo gydymą, o taip pat siūlė finansinę paramą kitoms prieglaudos katėms ir katinams“- pasakoja Heter Svoboda.

O visai greitai katiną panoro pasiimti namo nuostabi moteris, vardu Sendi. Ji buvo tiek sužavėta katinu, kad nekreipė dėmesio net į tokią rimtą ligą kaip imunodeficito virusas.

Tik įsivaizduokite – dabar Klensis turi ne tik namus, bet ir žmogų, su kuriuo gali „pasikalbėti“ iki soties.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page