Jūsų vaikai kaprizingi? Paskaitykite šį pasakojimą

Kaip sakoma išmintingame Karlsono šūkyje, ir kaip skelbia daugumos ypatingų atvejų instrukcijų pirmas punktas: „Laikykitės ramybės, tiktai ramybės“.

Moteris stovėjo supermarkete eilėje už senelio su neklusniu anūku. Berniuko rankose buvo pilna saldainių ir kitokių saldumynų. Bet jis vis rėkė ir sukiojosi. „Ramybės, Ženia, liko visai nedaug…Geras berniukas“. Po kiek laiko vaikas vėl pradėjo rodyti kaprizus, o senelis ramiai pasakė: „Viskas gerai, Ženia. Dar porą minučių ir mes važiuosim namo. Pakentėk, vaikine“.

Prie kasos mažajam demonui šovė į galvą, iš vežimėlio išmesti visas prekes. Senelis vėl ramiu tonu pasakė:“Ženia, Ženia, atsipalaiduok, drauguži, nesijaudink. Dar penkios minutės ir mes būsime namie. Nusiramink, prašau“.
Moteriai tai padarė didelį įspūdį. Kai ji išėjo į gatvę, iškart priėjo prie senelio su anūku, kurie lipo į automobilį, ir pasakė:

— Tai, žinoma, ne mano reikalas, bet jūs elgėtės tiesiog nuostabiai! Jūs buvote ramus ir su mažyliu kalbėjote netgi po to, kai jis elgėsi tiesiog siaubingai! Ženia, tau labai pasisekė su seneliu!
— Ačiū, — atsakė senelis. — Bet Ženia — tai aš. O šito mažojo šikniaus vardas Maksimas. 🙂

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page