Draskyk. Meluok. Gerk. Daryk viską, nuo ko atrasi dvasios ramybę

Ak, kaip tai skanu, kaip laiku ir kaip tikslu.

Draskyk.
Senus čekius, fotografijas, pranešimus ir ataskaitas. Draskyk santykius, kai nebegali, nustok juos „gydyti“ ir rišti jūrmazgiu – matai, kiek jau priraišiota? Neapauk šlamštu, nereikia, tavo gyvenimas ilgas ir šviesus, nesitampyk su savimi po pasaulį ko nereikia.

Meluok.
Vyrui apie savo kilogramus ir kosmetikos kainas, mamai apie vyrą ir kainas parduotuvėse, vaikui – apie gyvenimo tiesą, draugei – apie jos vyrą ir jo kolegę.
Brangink juos ir be reikalo neskaudink. „Kam reikalinga tavo tiesa?“ – pasakė man vienas žymus ryšių su visuomene specialistas, ir buvo teisus.

Kiek puikių santykių sukapojo į gabalus principingi tiesos mylėtojai, o viskas galėjo būti kitaip.
Galų gale, tu ir taip truputį pagražini tikrovę: ir tavo nagai ne raudoni, ir vokai ne sidabriškai kreminiai, ir lūpos ne koralinės.

Nebūk egoiste: rūpiniesi savo grožiu – pasirūpink ir santykių grožiu.
Lengvas pagudravimas, juokelis ir paslaptinga šypsena tavo arsenale taip pat nepakeičiami, kaip ir mėgstamų kvepalų flakonėlis ir lūpų blizgesys.

Gerk.
Gerk iš džiaugsmo ir iš liūdesio. Gurkšnis gero vyno daro didesnius stebuklus nei Koperfildas. Pirma, tai skanu, linksma ir net truputį naudinga.
O antra – kiek nuostabių sąjungų užsimezgė po nekalta šampano taure, kiek sielvartų ištirpo su lengvomis rytinėmis pagiriomis!
Protingi ir stiprūs vyrai kartais „atsiriša kaklaraiščius“, ir nuo to tik išlošia. Pasimokyk iš jų.

You cannot copy content of this page