Ištiesinti laikyseną padės paprasta rankos taisyklė. Pasakysiu viena – tai greita ir ilgam

Kasdien gatvėje galima sutikti paniurusių žmonių sulinkusia nugara, kurie kažkur skuba. Anksčiau aš irgi buvau jų tarpe,visą dieną plušėdama biure prie kompiuterio kupriaus iš Notrdamo pozoje. Grįžusi namo aš suprasdavau, kaip smarkiai man skauda galvą dėl pavargusios nugaros, juk laikysena tiesiogiai tai įtakoja.

Be to, sulinkusi laikysena atsiliepia ir kitų žmonių požiūriui į mus. Aš manau jūs su manimi sutiksite, kad gana sunku ginčytis su žmogumi, išdidžiai žiūrinčiu į mus „iš aukšto“. Kai žmogaus pečiai ir krūtinės ląsta yra tiesūs, jį pasąmonės lygmenyje priimi kaip lyderį ir klausai.

Todėl šiame straipsnyje aš noriu papasakoti apie metodą, kuris padarys jūsų nugarą vėl gražia ir sveika. Būdas labai paprastas ir užima mažai laiko. Be to, jis patiks žmonėms, kurie nutolę nuo sporto.

Dėka paprastos nugaros taisyklės jūs visada galėsite išsaugoti savo laikyseną. Apie šią metodiką aš sužinojau iš masažuotojo ir kai ėmiau jos laikytis, dingo visos nugaros problemos.

Rankos taisyklė
1. Prieikite prie sienos, atremkite ranką alkūne į ją taip, kad ji būtų maždaug jūsų akių lygyje. Šis momentas labai svarbus, kadangi atrėmę alkūnę aukščiau arba žemiau jūs galimai tempsite ne tą raumenį.

2. Ištieskite ranką ir pažiūrėkite į priešingą pusę nuo jos.

3. Po 10-30 sekundžių jūs krūtinėje pajusite šilumą ir atsipalaidavimą. Tada galima baigti pratimą.

4. Dabar atlikite viską tą patį į kitą pusę.

Laikysena yra priekinės ir užpakalinės raumenų grupės balansas. Kai jūs atliekate šį pratimą, veikia visi šie raumenys.
Jau po pirmojo užsiėmimo jūs pastebėsite pokyčius, o po kelių jūsų laikysena taps tiesi, graži ir sveika.

You cannot copy content of this page