Jai 105. Jam 106. Laimingiausia pasaulio pora švenčia 80-ąsias santuokos metines

Viskas prasidėjo per zoologijos pamoką 1934-aisiais. 21 metų Džonas Hendersonas sėdėjo tiesiai už Šarlotos Kertis. Ir ji jam labai patiko.

O dabar ši pora švenčia 80-ąsias santuokos metines. Hendersonai – vyriausia šeimyninė pora planetoje.
Džonas gimė 1913 metais Fort Verte ir prisimena visus žymiausius žmonijos pasiekimus per pastaruosius 100 metų: radiją, televiziją, internetą. Jis persikėlė į Ostiną, kad įstotų į Teksaso universitetą 1930-ųjų pradžioje.

Šarlota gimė Ajovos valstijoje 1914 metais. Kai jai buvo apie 20 metų, jos vyresniosios sesers vyras žuvo aviakatastrofoje. Visa Šarlotos šeima persikėlė į Teksasą, kad padėtų seseriai.

„Jai prireikė penkerių metų, kad nuspręstų, už ko ji nori tekėti“,- pasakė Džonas juokais.
Tai buvo Didžiosios depresijos vidurys, ir pora norėjo užsidirbti truputį pinigų, kad pasistatytų namą.
1939 metų gruodžio 22 Džonas ir Šarlota susituokė. Jie praleido medaus mėnesį San Antonijuje, apsistoję viešbutyje, kuris kainavo 7 doleriai už naktį.

Nors jie buvo kartu 85 metus, Hendersonai susituokę tik 80 metų. Todėl jų santuoka nelaikoma pačia ilgiausia.
Rekordas priklauso Zelmirai ir Herbertui Fišeriams, kurie buvo susituokę 86 metus ir 290 dienų iki Herberto mirties 2011 m.
Hendersonai dievina keliones, ypač kruiziniais laineriais. Jie pabuvojo Pietų Amerikoje, Skandinavijoje, Kinijoje ir dešimtyje kitų vietų.

Tai kur gi jų ilgaamžiškumo paslaptis? Gyvenime viskas su saiku.
Jie maitinaisi taisyklingai, daug negeria, o Džonas iki šiol sportuoja salėje beveik kasdien. Neskaitant blogos klausos, jų sveikata puiki.

Hendersonai niekada neturėjo vaikų. „Kai kurie žmonės sako, kad būtent todėl mes taip ilgai gyvename!“ – pajuokavo Džonas.
O dar jie niekada nesiginčija. O visus nesutarimus stengiasi išspręsti prieš eidami miegoti.

O kiek jūs metų kartu su savo antrąja puse?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page