Kaip negalima elgtis su savo tėvais

Patarimai kaip reikia bendrauti su savo tėvais, kad neprisišaukti bėdų į savo gyvenimą.

1. „Nemokykite jų gyventi“. Net jeigu jūs šimtą kartų protingesni už juos, net jei jūs TIKRAI ŽINOTE KAIP REIKIA – neaiškinkite mamai ir tėčiui kaip reikia gyventi. Pas juos savas gyvenimas, pas jus savas.

2. „Nesistenkite būti aukštesni už juos“. To nedarykite nei realiame gyvenime, nei mintyse. Jūs niekuo nesate geresni už juos. Tai, kad jums teko paskaityti protingų knygų, pažiūrėti protingų video ar lankyti gerą mokyklą, nedaro jūsų nei protingesniais, nei geresniais, nei išmintingesniais.

Kaip jums beatrodytų. Įsikiškite savo savimeilę į atitinkamą vietą. Prisiminkite, kad giminės energija VISADA eina nuo vyresnių (tame tarpe ir mirusių), jaunesniems. Išsiaukštindami virš tėvų, jūs , atsižvelgiant į juos, lyg tampate vyresni ir tokiu būdu blokuojate giminės energiją. O to daryti aš nepatariu net pačiam didžiausiam priešui.

3. „Nesitikėkite, kad jie įgaus proto“. Yra pagunda „atsitiktinai“ palikti protingą knygą ar kažką padovanoti mamai, kad ji lavintųsi. Nedarykite to. Jūs galite padėti TIK TADA, jeigu tėtis ar mama patys to prašo. Lįsti į sielą ir piršti kokią nors nuomonę neverta. Nieko daugiau, išskyrus pyktį savo adresu, jūs negausite. Leiskite savo tėvams eiti savo keliu ir sumokėti savo sąskaitas.

4. „Nekeršykite jiems“. Pas tuos, kurie pradeda eiti savęs tobulinimo keliu, laikui bėgant, atsiranda įrankiai ir noras atkeršyti už senas, dažnai dar vaikiškas, nuoskaudas. Nereikia. Už tai, kad jie kažką įskaudino, jie sumokės patys. Bet jeigu jūs atkeršysite, tai mokėti jau teks jums. Ir jums tai tikrai nepatiks.

„Na ką, išeina, kad su tėvais nieko negalima daryti?“ Taip. Su jais – nereikia. Viskas, ką jūs galite daryti – tai daryti SU SAVIMI. Su savo mintimis, jausmais, nuostatomis. Štai tuo ir užsiimkite. O jiems leiskite gyventi taip, kaip nori jie.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page