Kaip pagal gimimo datą pažinti savo angelą sargą

Priimta manyti, kad angelas sargas pas žmogų atsiranda tik pakrikštijus. Tačiau dvasinis gynėjas gimsta kartu su mažyliu. Pranašiški sapnai, likimo ženklai, kurių mes kartais nepastebime – visa tai mūsų angelo sargo, kuris įvairiais būdais bando mus apsaugoti ir apginti, išdaigos. Kaip sužinoti sargo lytį ir charakterį? Pagal gimimo datą.

Tam, kad sužinotumėte angelo sargo amžių, reikia sudėti gimimo mėnesio ir dienos skaičius.

Kad sužinotumėte dvasinio užtarėjo lytį, reikia sudėti gimimo dienos, mėnesio ir metų skaitmenis. Pavyzdžiui, jūsų gimimo data 05.08.1991. 5+8+1+9+9+1=33. Jei jums gavosi lyginis skaičius, gynėjas -berniukas, nelyginis – mergaitė.

Kad sužinotumėte angelo sargo charakterį, reikia gautą skaičių, jei jis dviženklis, sudėti dar kartą, kol gausite vienženklį. 3+3=6.

0 – ugningas
Jei jums gavosi 0, jūs turite vieną drąsiausių ir narsiausių angelų sargų. Jis pasiruošęs kautis dėl jūsų likimo ir sėkmės. Reikia pažymėti, kad jums smarkiai pasisekė, juk tokiu gynėju visada galima pasikliauti.

1 – šventas
Geri, jautrūs angelai sargai, kurie padeda žmogui visose bėdose. Tokie gynėjai dažnai atitenka mandagiems ir išauklėtiems žmonėms. Jie gelbsti bet kokioje sunkioje gyvenimiškoje situacijoje.

2 – šviesus
Angelai su dideliais sparnais, kurie gali apsaugoti nuo visų bėdų ir negandų. Kartais jūs galite pamatyti juos veidrodyje ir pajusti jų pagalbą. Juk jie dažnai pateikia likimo ženklus. Net miego metu jie saugo jus nuo košmarų. Gali pabučiuoti į skruostą. Po to pas žmogų atsiranda strazdanos.

3 – lengvas kaip oras
Nerūpestingi angelai sargai. Todėl jie gali atitolti ir palikti jus be apsaugos. Ir grįžta tik tada, kai prašoma jų pagalbos.

4 – išmintingas
Jei gaunasi 4, jūs turite išmintingą, protingą ir kantrų angelą sargą. Jo globotiniai – protingi žmonės, visada pasiryžę naujiems žygdarbiams. Stengiasi būti visų akyse. Jiems svarbu visada mokytis, kad gautų naujų žinių ir teigiamos energijos antplūdį.

5 – metalinis
Jūsų angelas sargas stiprus ir pasitikintis savimi. Jam svarbu padėti bet kokioje sunkioje gyvenimiškoje situacijoje. Jie sugeba apdovanoti žmogų ilgaamžiškumu.

6 – džiugus
Angelai, dievinantys skraidyti debesyse ir groti fleita. Jie labai linksmi, pasitikintys savimi. Be to, gali apdovanoti žmogų talentu ir kūrybiniais sugebėjimais.

7 – energetinis
Jei jums gavosi 7, reiškia, gynėjas sugeba persikūnyti į žmogaus pavidalą ar kažkokį objektą. Dovanoja globotiniui pranašiškus sapnus. Tačiau smarkiai juos įžeidus, gali palikti jus visam laikui. Todėl su jais verta būti atsargiems, visada kreiptis ir prašyti pagalbos.

8 – žmogus
Tik jūs iš visų 9 stichijų turite angelą sargą – artimą velionį žmogų.

9 – kūnas
Kūno stichija reiškia, kad angelas sargas visada yra šalia savo globotinio. Jis dovanoja jam džiaugsmą, šilumą ir rūpestį. Tokio angelo sargo vardą žmogus gali sugalvoti savarankiškai, pakanka tik užmerkti akis ir mintimis įsivaizduoti dangų, debesis.

You cannot copy content of this page