Karlas Lagerfeldas: „Niekada nesiaukokite dėl vyro“

Pagrindinė inteligentiškų žmonių problema yra ta, kad jie visada nusileidžia kitiems ir dėl to dažnai paleidžia savo laimę. Daugelis šiuolaikinių žymių žmonių pasiekė sėkmę gyvenime tik savo tvirtumo, apdairumo ir cinizmo dėka. Ryškūs to pavyzdžiai – Kristianas Dioras, Karlas Lagerfeldas ir kiti. Iš šių žmonių galima daug pasimokyti.

Karlas Lagerfeldas įvardijo savo gyvenimiškas taisykles ir principus, kurie gali padėti daugeliui moterų. Sau pritaikiau tris šio išmintingo žmogaus gyvenimiškas taisykles.

Pirmoji taisyklė – darykite tai, kas jums patinka

„Reikia užsiimti tuo, kas daro jus laimingu. Pinigus priimta laikyti sėkme – kas daugiau uždirbo, tas ir šaunuolis. Tai klaida.
Jei jūs laimingi, dirbdami kaimo parduotuvėje, dirbkite. Jūs turite tik vieną gyvenimą“.

Net jei tai neatneša daug pinigų, neatsisakykite savo mėgstamos veiklos. Gyvenimas vienas ir už uždirbtus nemėgstamame darbe pinigus jūs nenusipirksite papildomo laiko, kurį galima eikvoti mėgstamam užsiėmimui.

Aš seniai išėjau iš ofiso, nors tada dar nežinojau šios citatos, tačiau pasąmonėje supratau, kad neverta gaišti viso gyvenimo tam, kas man nepatinka. Pinigų galima uždirbti visada, o sugaišto laiko nesusigrąžinsi.

Antroji taisyklė – jokios kritikos

„Jei pradėsi kritikuoti laiką, kuriame gyveni, vadinasi, tavo laikas praėjo“.

Tai citata tiems, kurie mėgsta kritikuoti dabartinę epochą, tuo pačiu prisimindami ir jausdami nostalgiją praėjusiems laikams. Tai nekonstruktyvu. Kol mes kritikuojame laiką, jis praeina be pėdsakų. Reikia atminti, kad viskas priklauso nuo mūsų, o ne nuo epochos, kurioje gyvename.

Trečioji taisyklė – nesiaukokite dėl vyrų

Tai pagrindinė moterų klaida – jos daug ką aukoja dėl vyrų, o paskui lieka nusivylusios ir vienišos.

Reikia protingai atiduoti savo energiją ir laiką, daryti taip, kad liktų ir sau. Neverta lįsti lauk iš odos dėl vyrų, tai neturi jokios prasmės. Savo gyvenimą mylinti moteris turės didesnį pasisekimą tarp vyrų nei ta, kuri pasiruošusi dėl mylimo žmogaus atiduoti viską iki paskutinio siūlelio ir netekti savo sielos.

Niekada nesiaukokite dėl vyro. Kitaip iš jūsų pačios nieko nebeliks.

Taupydama savo energiją, jūs galite atiduoti po truputį, tačiau daugeliui. Tiems, kuriems jūsų reikės rytoj. Ir vėliau.

Atiduodama save visą, jūs liksite tuščia. Ne visoms lemta gimti motina Terese.

You cannot copy content of this page