Kokią įtaką naminiai gyvūnai turi mūsų sveikatai

Kokią įtaką naminiai gyvūnai turi mūsų sveikatai

Naminiai gyvūnai – tai visam gyvenimui.

Užtikrina savo savininkams ilgus santykius ir draugystę – tai kompanionai, kurie visada atsidavę ir visada džiaugiasi jus matydami. Kurie atneša į jūsų gyvenimą teigiamas permainas.

Naminiai gyvūnai reikalauja dažnai galvoti apie juos ir prižiūrėti, ir, kaip mums sufleruoja sveika nuovoka, jei jūs radote laiko savo augintinių priežiūrai, tai jūs greičiausiai rasite laiko pasirūpinti ir savimi.

Kai kuriems žmonėms naminio augintinio laikymas atneša į jų gyvenimą struktūros, kas vėlgi gali labai palankiai atsiliepti kasdieniam jų gyvenimui ir psichologinei sveikatai.

Kaip socialiems padarams, mums, žmonėms, reikalingas toks bazinis poreikis, kaip kontaktas su kažkuo. Mes taktiliniai sutvėrimai ir bet koks naminis gyvūnas, su kuriuo mes galime pabendrauti, paglostyti ar apkabinti, padės mums patenkinti šį pagrindinį žmogišką poreikį.

Tai ypač aktualu žmonėms, kurie gyvena vienatvėje, galbūt būtent todėl daugelis vienišų žmonių įsigyja augintinį. Glostymas ir glamonės su mūsų naminiais augintiniais gali nuraminti mus po įtemptos darbo dienos ar prablaškyti mus po įtempto periodo darbe.

Jei jūs galvojate apie savo vaikų sveikatą, tai naminiai gyvūnai jiems visada tiks. Pirmiausia, gyvūno laikymas gali sumažinti alergijos ir astmos riziką vaikui.

Naminiai gyvūnai gali atnešti didžiulę naudą jūsų vaiko fizinei sveikatai. Tačiau gyvūnai taip pat daro gerą įtaką ir psichinei vaikų sveikatai. Daugelis tėvų pažymi, kad vaikai laiko augintinį savo draugu, kuriuo galima pasitikėti – ir mėgsta šnabždėti jiems į ausį savo rūpesčius ir problemas.

Gyvūnas, iš kitos pusės, yra idealus jų baimių ir nerimo klausytojas. Pasitikėdamas savo augintiniais jūsų vaikas po kurio laiko taps drąsesnis, kas dar kartą parodo, kad gyvūnai gali būti naudingi jūsų vaiko sveikatai.

You cannot copy content of this page