Mano 60-metė kolegė – pavydėtina nuotaka. Ką ji turi tokio, kas veda vyrus iš proto

Gyvenimas mane suvedė su stulbinančia moterimi, ji pas mus dirba ekonomiste. Tai žmogus-šventė, su deginančiu humoro jausmu, nesutvardoma energija ir milžinišku akiračiu. Ji visada gerai atrodo, vairuoja mašiną ir jai 60 metų.

Ji gyvena viena: vaikai jau užaugo, su vyru kažkas nesusiklostė jau seniai, o šiuo metu ji paprasčiausiai mėgaujasi savo gyvenimu. Aš asmeniškai mačiau, kaip susižavėję vyrų žvilgsniai lydi ją, ji niekada nevažiuoja atostogauti viena ir man atrodo, kad jei tik ji panorėtų, ištekėtų viršgarsinio lėktuvo greičiu.

Ji protinga. Sėdusi į savo automobilį, vietoje radijo stoties įjungia audioknygą. Rinkinyje – populiari Paolo Coelho filosofija.

Ji prisižiūri. Manikiūras, pedikiūras, reguliarūs vizitai į spa, dailiai sušukuoti plaukai, taipogi ji lanko Lotynų Amerikos šokius. Kažkaip paklausiau jos:

– Jūs visada buvote tokia ideali?

– Na ką tu! Žinoma ne. Aš buvau kaip visi: sudirgusi, amžinai pavargusi ir išsekusi motina, žmona, darbuotoja. Tiesiog vienąkart supratau, kad negaliu ir nenoriu daugiau taip gyventi.

O kaip sakė Coco Chanel: „jei norite turėti tai, ko niekada neturėjote, jums teks daryti tai, ko niekada nedarėte.“

Vyrams patinka mano akių spindesys, tačiau jis atsirado tik po to, kai pati tapau patenkinta savimi. Man patinka gerai atrodyti, patinka, kad aš galiu palaikyti beveik bet kokį pokalbį, kad aš galiu daug ką sau leisti ir todėl kartais imuosi papildomo darbo.

Bet jei aš jaučiu, kad pavargau, galiu paspausti gyvenimo pauzę ir truputį atsikvėpti.

Bet dar aš supratau, kad kai tik aš nustoju kažko imtis, apgalvoti, kurti ateities planus, ateina tingulys, o su juo ir amžius.

– Niekada negailėk savęs! Savigaila nenumaldomai priveda prie išėjimo iš realybės ir panirimo į prisiminimus. O ten galima užstrigti. Tačiau praeities nebėra, tai spąstai, yra dabartis, šiandiena ir galbūt bus rytojus, bet jau niekada nebebus vakardienos.

Koks tikslas prisiminti, kiek naktų tu nemiegojai dėl vaiko ir kaip sunku tau buvo su juo, geriau pažiūrėk, koks jis tapo ir būk geriausiu jo draugu.

– O kodėl jūs viena? Argi jums nesinori būti su tuo, kurį myli ir būti mylima. Jūs turbūt turite pasiūlymų ir variantų?

– Yra, vyrai mėgsta nepriklausomas, prisižiūrėjusias moteris, kurios gerbia save. Bet kartą aš išgirdau frazę, kuri privertė mane giliai susimąstyti:

„Grįžti namo, verdi kavą, sėdiesi į krėslą…aplink tyla. Ir kiekvienas mūsų pasirenka pats, kas tai: Vienatvė ar Laisvė.“

Ir man labai patinka, kad aš vis dar turiu opciją „rinktis“.

You cannot copy content of this page