Mokslinis būdas išsaugoti meilę, 100% garantija

Psichologas Artūras Aronas įrodė, kad „praleisti daugiau laiko kartu“, kaip pataria dauguma psichologų, praktiškai neturi naudos. Vietoj to jis rado kitą būdą, revoliucinį ir be pralaimėjimo.

Nėra prasmės kartu skusti bulves!
Svarbiausia, prie ko mus priveda teorija – šeimos psichologų patarimai praleisti daugiau laiko kartu ir kartu užsiimti namų ūkiu – visiški niekai. „Jei santykiai nesuteikia galimybių asmenybės plėtrai, partnerių buvimas šalia santykiams gali tik pakenkti“. Kitaip tariant, kam daugiau laiko leisti kartu, jei tas laikas skirtas vienų ir tų pačių serialiukų žiūrėjimui ir vienam ir tam pačiam tvarkymuisi?

Daktaras Aronas rekomenduoja vengti rutinos. Suprantama, kad ne visos poros galės kartu kopti į Everestą ar leistis kalnų upėmis. Tačiau bet kuriuo atveju, reikia eiti vakarieniauti į vis kitą restoraną, o ne visada į tą patį. Ir nesvarbu, kad jūsų mėgstamas restoranas – geras, o visi kiti – paprasti. Reikia bandyti kiekvienas išeigines išbandyti naują hobį, daryti įvairius dalykus ir daryti tai kartu.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page