Pradėjau gyventi su 40-mete: iš pradžių viskas buvo gerai, paskui nusivyliau

Nors aš jau perkopiau 40, niekada nebuvau vedęs, vaikų irgi neužgyvenau. O pastaruoju metu ėmiau jausti ūmų namų šilumos, mylimo žmogaus šalia poreikį ir netgi nesu prieš vaikus. Viengungio gyvenimas, kuris susideda iš darbo ir retų susitikimų su draugais, jau iš esmės nusibodo.

Visi mano draugai, sužinoję norą sukurti šeimą, ėmė siūlyti daugybę kandidatūrų tarp savo pažįstamų. Merginų amžius varijavo nuo 25 metų ir daugiau.
Beveik visi mano draugai vedę savo vienmetes.

Eilinį kartą susirinkę mes aptarėme ir priėmėme sprendimą, kad į žmonas 40-mečiui vyrui labiausiai tinka jo bendraamžė.

40 metų moterys arba išsiskyrusios, arba išvis nebuvo ištekėjusios. Tokio amžiaus jos jau tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo, mažiau emocingos ir reiklios, kas išvaduos šeimą nuo bereikalingų skandalų.

Brandžios moterys gerai pažįsta vyrus ir su jomis galima pasikalbėti įvairiomis temomis. Greitai aš susipažinau su tokia moterimi. Jai buvo 40 metų, nebuvo ištekėjusi, vaikų neturi.

Mūsų bendravimas klostėsi lengvai ir įdomiai.

Greitai pasimatymai pasidarė dažnesni ir ilgesni, o po mėnesio mes jau pradėjome gyventi kartu. Iš pradžių mane viskas tenkino mūsų bendrame gyvenime. Bute viešpatavo namų jaukumas, o virtuvėje visada skaniai kvepėjo. Aš pajutau, kad kiekvieną vakarą greičiau skubu namo.

Tačiau jau po mėnesio viskas pasikeitė. Mano moteris pradėjo rodyti nepasitenkinimą mano atlyginimu, argumentuodama tuo, kad ateityje pas mus atsiras vaikas, o tai sukels dideles išlaidas. Mano manymu, apie vaikus galvoti vienareikšmiškai anksti, juk mes su ja pažįstami vos 2 mėnesius!

Vis dažniau aš ją matydavau nepatenkintą, ji nustojo rūpintis savo išvaizda. Dabar vakarais aš klausydavau vien priekaištų savo adresu ir užuominų į tam tikras moteriško ciklo dienas sėkmingam pastojimui. Dažni svečiai namuose pasidarė ir skandalai. Po to man viengungio gyvenimas jau nebeatrodė toks nuobodus ir vienodas.

Nenuostabu, kad mes greitai išsibėgiojome. Aš vėl pasijutau laisvu žmogumi, man net kvėpuoti pasidarė lengviau. Po tokios patirties aš supratau, kad geriau kurti santykius su 7-10 metų jaunesne moterimi.

Taip, brandžios moterys savaip išmintingesnės, turi tam tikrą gyvenimišką patirtį, tačiau jų vienatvė gali papasakoti daug. Tokios moterys yra arba labai sunkaus charakterio, kad nė vienas vyras negali jų atlaikyti, arba jos per daug reiklios, kas atbaido daugumą vyrų.

Man jau 40, o šiame amžiuje norisi dvasinės ramybės ir balanso, o ne nuolat blaškytis, įsiteikiant moteriškoms užgaidoms.

You cannot copy content of this page