Vaikinas apiformino globą trims broliams ir seseriai, o po kurio laiko nusprendė juos visus įsisūnyti

Vaikinas, vardu Davidas, buvo vienas iš savanoriškos organizacijos, kuri padėjo nepasiturinčioms šeimoms ir vaikų namams, įkūrėjų. Taipogi organizacijos darbuotojai padėdavo vaikų namų auklėtiniams prisitaikyti savarankiškame gyvenime po to, kai jie būdavo iš ten išleidžiami.

Vyras susidomėjo savo būsimais įvaikiais, kai jie gyveno skirtinguose vaikų namuose. Sistema išmėtė 3 brolius ir jų seserį po skirtingas įstaigas ir jie daugiau negalėjo vienas su kitu matytis.

Pagal galimybes Davidas juos surinkdavo kartu, kad jie galėtų pabūti kartu. Tačiau po eilinio išsiskyrimo vaikai labai pergyvendavo ir ilgėdavosi vienas kito. Iš pradžių mūsų herojus sugebėjo pasiekti vaikų pervedimo į vieną įstaigą.

O po kurio laiko nusprendė juos visus įsisūnyti.

Iš pradžių, žinoma, kilo įvairių sunkumų su vaikais, kurios neišvengiamos, ypač kai vaikas paauglys. Tačiau nepaisant nieko, šeima išsprendžia visas problemas.

Visi vaikai kažkuo domisi ir lanko būrelius, o jų įtėvis stengiasi jiems duoti viską, ko reikia šviesiai ateičiai. Tačiau svarbiausia jam – leisti vaikams suprasti, kad jie visada galės juo pasikliauti.

You cannot copy content of this page