Vyras tuštindavo šaldytuvą ir viską nešdavo savo motinai. Argi tai normalu?

Pasibaigus vaiko priežiūros atostogoms, Monika staiga suprato, kad tiesiog nebespėja visko padaryti. Jei anksčiau ji priruošdavo įvairiausių konservuotų daržovių ir iššveisdavo butą iki blizgesio, tai dabar viską darė kuo greičiau.

Jie maitinosi pusfabrikačiais, o per išeigines gamino tiek, kad užtektų visai savaitei. Šaldė koldūnus, virtinius, blynelius. Na kad po darbo negaištų daug laiko gaminimui.

Anyta piktinosi ir svarstė, kad dabar pas juos turbūt tuščias šaldytuvas. Tačiau Arūnas pareiškė, kad jo žmona su viskuo susitvarko: spėja ir šeimą pamaitinti, ir vaiką prižiūrėti, ir vyrui dėmesio skirti. O pati anyta gaminti tiesiog nekentė.

– Gerai tau, sūnau, gyvenasi. Monika tave skaniai maitina, o man varškėčių ir apkepų niekas neruošia. Užauginau vaikus ir likau viena. Kur teisybė?- guodėsi Arūnui mama.

Jam pasidarė gėda, kad jis pilnaverčiai maitinasi, o mama vos nebadauja. Jis paprašė Monikos iškepti daugiau varškėčių. Marti gamino daugiau, juk žinojo, kad vyras turi nunešti dėžutę su maistu anytai. Iš pradžių taip buvo tik per išeigines, o paskui peraugo į kasdienį įprotį.

– Mama, na aš negaliu tau kasdien atvežti pietus ir vakarienę, dirbu visgi. O ir Monika sukasi kaip voverė. Tu juk namie sėdi, negi negali ko nors pasigaminti? – pasakė motinai Arūnas.

– Viskas! Nieko man nereikia! Kai mirsiu,lengviau atsikvėpsi!

Arūnas sutriko ir pasijuto kaltas. Mama amžinai nepatenkinta. Kai Arūnas tiesiai paklausė, kas jos netenkina, motina atsakė:

– Tiesiog tavo žmona labai skaniai gamina. Suprantu, kad ji neturi laiko. Aš ir pati pasigaminčiau, bet man nesigauna tokie apetitiški patiekalai.

Arūnas nežinojo, kaip šią informaciją pateikti žmonai. Jam net pasidarė gėda už motiną, tačiau jai atsakyti jis nemokėjo. Pradėjo slapta nešti motinai maistą iš šaldytuvo.

Bet Monika juk nekvaila. Žinojo, kiek pagamino ir kiek vyras gali suvalgyti. Juolab pas ją viskas buvo apskaičiuota griežtai porcijomis. Nusprendė užklausti vyro ir šis iškart prisipažino.

Kaip Monika supyko! Buvo nemalonu, kad tokie dalykai vyko jai už nugaros. Nustojo ir vyrui gaminti. Anytai skandalo nekėlė, tačiau bendravimą nutraukė.

Su vyru, tiesa, netrukus susitaikė ir ėmė vėl jam ruošti skanėstus, tačiau jo motinai „atiduotuvė“ užsidarė visam laikui. Nereikėjo būti tokia gudria ir gobšia!

You cannot copy content of this page