5 būdai kad automobilio langai nerasotų lyjant

Iš esmės neturėtų rasoti nei priekinis stiklas, nei šoniniai šalia priekinių sėdynių. Tačiau kiekvienas vairuotojas yra susidūręs su situacija, kai lietus pablogino matomumą.

Pagrindinis būdas susidoroti su problema – mašinoje įrengti kondicionierių. Jis reguliuos salono temperatūrą, kas padės sausinti orą lietingu metu. Tačiau tai ne visada gelbsti, tada galima imtis vieno iš liaudiškų kovos su lietumi metodų.

Antras būdas yra nuvalyti stiklus skutimosi putomis arba dantų pasta.

Ji atstumia vandenį, užkerta kelią tamsių dėmių susidarymui. Šias priemones galima lengvai pakeisti priemone nuo rasojimo, kurią galima įsigyti autoprekių skyriuje.

Dar su kondensatu galima kovoti laikraščių pagalba. Jais nušveisti mašinos stiklus lygiai taip pat kaip langų. Taip visiškai nustos formuotis nubėgimai ant lango.

Nė vienas šių būdų nepadeda susidoroti su langų rasojimu? Tada verta užsiimti automobilio technine priežiūra. Išvalykite salono filtrą ir patikrinkite jo būklę?

Jei su juo problemų nėra, apžiūrėkite ventiliacijos filtrus. Juose gana greitai susikaupia dulkės ir purvas, kas trukdo oro ir drėgmės cirkuliacijai salone. O paskui – durys, langai. Būtent jų nehermetiškumas gali sukelti tokią mašinos būklę.

You cannot copy content of this page