Kai vakarėlyje sutikau šią jauną ir gražią merginą, man užvirė kraujas, nors buvau jau 50-metis

Su žmona kartu pragyvenome 32 metus. Gyvenome taikiai, ramiai, mūsų šeimoje buvo tarpusavio pagarba ir supratimas.

Aš gerai uždirbau, o žmona buvo namų šeimininkė, užsiėmė namų reikalais. Visada mylėjau žmoną, o paskui ji man paprasčiausiai nusibodo. Kartą firmos vakarėlyje sutikau jauną, gražią merginą. Ji buvo besidžiaugianti gyvenimu ir patraukli. Įsimylėjau ją iš pirmo žvilgsnio.

Nuo to vakaro pradėjome susitikinėti. O po 3 mėnesių prisipažinau žmonai, kad myliu kitą. Ji nekėlė skandalo, ramiai priėmė šią naujieną. Man tai pasirodė keista. Pamaniau, kad jos gyvenime kažkas yra.

Aš buvusiai žmonai niekada to nesakiau, tačiau puikiai žinojau, kad ji neturi pinigų ir jai bus sunku įsidarbinti. Juk visą gyvenimą ji nedirbo, užsiėmė namais, rūpinosi manimi ir vaikais. Sūnūs visiškai nuo manęs nusisuko, nebendravo su manimi. Tačiau manęs tai visiškai nejaudino, todėl kada šalia buvo mano meilė. Netrukus ji pastojo ir pagimdė man sūnų.

Mano draugai abejojo, kad vaikas nuo manęs. Tačiau aš nieko nenorėjau girdėti. Mano mylimoji gyveno savo malonumui, neužsiėmė namais, nesirūpino vaiku, jai reikėjo tik mano pinigų.

Namuose viešpatavo netvarka. Ji niekada negamino, grįždavo vėlyvą naktį iš pasilinksminimų su draugėmis ir kėlė skandalus su priežastimi ir be. Galų gale mane atleido iš darbo.

Mano draugas, kuris abejojo tėvyste, reikalavo, kad aš atlikčiau visus testus ir tyrimus. Jo abejonės pasitvirtino, aš su vaiku neturėjau nieko bendro. Padaviau skyryboms. Per visą tą laiką nebendravau su buvusia žmona ir sūnumis.

Ir nusprendžiau grįžti pas buvusią žmoną, tačiau pavėlavau. Pasirodė, kad ji gavo gerą darbą, sutiko vyriškį ir ištekėjo,laimingai gyvena su juo. Jai viskas puiku. Būdamas 55-erių, likau be nieko – neturiu žmonos, vaikų ir šeimos.

You cannot copy content of this page