Kaip taip? Tėvas, dalyvavęs gimdyme, atsisakė mažylės…ir mama pasielgė taip pat

Mažylė nuo pirmos minutės liko viena šiame sunkiame pasaulyje!

Visi žino, daugelis ne iš nuogirdų, kad kartais nepavyksta pradėti vaiko. Kartais problemos su mamos sveikata, kartais su tėčio. Kai nepavyksta natūraliai, imamasi IVF. Visi žino, kad IVF – brangi, mūsų šalyje atliekama ne visuose miestuose, kainuoja kelis tūkstančius eurų. Ir tai negarantuoja, kad prigis.

Mano draugės diena buvo įprasta, darbo. Skambutis iš gimdyklos privertė pakviesti į gimdymo palatą ne, kaip įprastai, vieną medicinos seserį, o dar gydytoją, ir dar vieną med.seserį.

Reiškia kažkas ne taip su vaiku, sunkus. Bėga į gimdyklą. Gimdyvė – jauna mergina, 25 metų, apsupta mamos, anytos ir pagrindinio šio pasakojimo herojaus, vaiko tėvo. Gimdymas pirmas, nėštumas trečias, IVF rezultatas. Ir ankstesni du nėštumai su nesėkminga baigtimi taip pat IVF.

Štai pasirodo galvutė, petukai,op ir gimė vaikelis.
Mergaitė, fiziškai sveika, tačiau su vienu trūkumu, kojų pėdutės ne kaip įprastai pas vaikus, o kulnai vietoj pirštukų, žodžiu, atvirkščiai.

Štai lyg ir turėtų būti džiaugsmo ašaros, gimė vaikas, ilgai lauktas, sveikas, toks kojų trūkumas operatyviai išsprendžiamas, operacija nepigi, tačiau tai IVF, vadinasi, ne vargšai, pinigų operacijai galima rasti, tačiau čia nutinka netikėta, naujai iškeptas tėtušis puola į isteriją. Šaukia ant viso med.personalo. Jam duoda vaiką, o jis rėkia, patraukite tą bjaurybę nuo manęs, mes tokios nenorėjom, neužsakėm, kiškit ją atgal.

Čia ir taip nelinksma, gimdymas buvo sunkus, gimdyvė šoke, rauda. Galiausiai jis atsisakė vaiko, privertė atsisakyti vaiko motiną, motinėlė aišku gal ir būtų pasiėmusi, bet ir abi močiutės nusprendė ir privertė ją atsisakyti…

Gal aš kažko nesuprantu. Bet iškęsti tiek kančių, pagimdyti vaiką, na ir kas kad ne visai tokį kaip visų, bet juk tai pataisoma. O tėtušis mane išvis užmušė. Jį ramino 3 gydytojai, 5 seselės, 3 sanitarės ir negalėjo nuraminti. Jis kratėsi vaiko kaip kokio velnio ir vis šaukė ir rėkė.

P.S. Po kelių dienų į gimdymo namus paskambino šios gimdyvės mama ir pasakė, kad jie nori pasiimti vaiką, gydytojas pasidomėjo, nejaugi jūsų tėtis sutiko, ji atsakė, kad jis padavė skyryboms.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page