Tėtis augina 9-metę dukterį, spėdamas siūti jai apdarus, kurių pavydi visa mokykla

Šiandieninė epidemiologinė situacija daugeliui specialistų iškirto piktą pokštą. O štai Maiklui Gardenui, neseniai dirbusiam komercijos direktoriumi, pandemija tapo dingstimi atskleisti savo kūrybinį potencialą.

Maiklas – vienišas tėvas, auginantis dukterį Avą. Atleidimas iš darbo ne tik privertė vyriškį taupyti, bet ir pasitarnavo suartėjant su dukra. Maiklas nusprendė daugiau laiko skirti Avai, o taupymo tikslais dar ir siūti jai drabužius.

Galiausiai Gardeno užmojis pasirodė labai sėkmingas.

Per kelis mėnesius Maiklas pasiuvo gausybę drabužių savo 9-metei mažylei. Mergaitė buvo sužavėta apdarų, ypač ryškų suknelių. Mokykloje Ava gavo daugybę komplimentų ir nuolat girdėdavo klausimus, kur gi jai perka naujus drabužius. O kai mergaitės draugai sužinojo, kad tai jos tėvo darbas, susižavėjimo dar padaugėjo. Ava pasidalijo, kad jaučiasi unikali ir pati laimingiausia.

Naujas hobis atneša malonumo ir pačiam Maiklui. Dabar jie daugiau laiko leidžia kartu. Be to, tėtis ėmėsi mokyti mažąją Avą siuvimo. Mergaitė sėkmingai įsisavina naują užsiėmimą. Savo darbais tėvas su dukra nusprendė dalintis bendrame Instagramo tinklaraštyje.

Nauji apdarai dabar papildo ir Maiklo garderobą. Kartu su dukra jie siuva vienodus drabužius, su kuriais efektingai išsiskiria miesto gatvėse.
Pats Maiklas tikisi įkvėpti kitus tėvus savo pavyzdžiu. Gardenas džiaugiasi, kad laiku suvokė savo dalyvavimo dukters auklėjime svarbą ir to linki visiems tėvams, kuriems prioritetas yra karjera.

Vyras prisipažįsta, kad jo tėtis skirdavo jam nepakankamai dėmesio, nesidžiaugė jo pasiekimais ir galiausiai tai sukėlė Maiklui kompleksus. Gardenas nenori, kad panašiai nutiktų ir jo dukrai ir dabar stengiasi visaip apsaugoti Avą nuo tokios patirties.

You cannot copy content of this page