Vyras apgavo žmoną ir išėjo pas kitą. Bet tai, ką padarė sūnus, nustebino visus

Jie susipažino vakarėlyje. Patiko vienas kitam ir ėmė susitikinėti. Jis buvo iš kaimo. Tačiau niekuo nesiskyrė nuo miesto berniokų. Mylėjo vienas kitą.

Greitai paaiškėjo, kad ji nėščia, paskyrė vestuvių datą. Atšventė kuklias vestuves – taip prasidėjo jų šeimyninis gyvenimas. Vyras dirbo greitosios pagalbos vairuotoju.

O ji įsidarbino vietos ligoninėje. Netrukus gimė sūnus. Vyras skraidė padebesiais. Tačiau gimus sūnui pareiškė, kad turi galvoti, kaip uždirbti daugiau pinigų, ir įsidarbino autobuso vairuotoju.

Jiems išties reikėjo padidinti šeimos biudžetą. Taip bėgo metai. Sūnus užaugo. Pastaruoju metu žmona pastebėjo, kad vyro elgesys pasikeitė. Jis pasidarė šaltas, abejingas, vėlai grįždavo namo. Ji spėjo, kad tai susiję su problemomis darbe.

Jis dažnai būdavo komandiruotėse, ėmė retai rodytis namuose. Ir kartą ji sužinojo tiesą – vyro gyvenime yra kita moteris, jis turi meilužę. Ji buvo šoke. Kada jie susipažino, ar seniai bendrauja – ji nežinojo. Po kurio laiko vyras susirinko daiktus ir išėjo pas ją.

Buvo labai skaudu ir apmaudu. Moteris ieškojo dingsties pasimatyti ir pasikalbėti. Tačiau viskas buvo veltui. Nusprendė skirtis. Tą vėlų vakarą vyras paskutinį kartą grįžo namo, susirinko likusius daiktus ir išėjo. Prieš išeidamas pasakė žmonai, kad jos nebemyli, myli kitą. Štai ir viskas.

Sūnus vedė, tėvo į vestuves nekvietė. Kai sužinojo apie tėvo neištikimybę, negalėjo atleisti, kad išdavė motiną. Tėvas ieškojo susitikimų su sūnumi, tačiau šis nenorėjo jo matyti. Dabar sūnus turi šeimą, gimė sūnus.

Tėvas labai nori pamatyti anūką, tačiau sūnus kategoriškai nenori su juo bendrauti. O žmona vis tikisi, kad vyras grįš pas ją, juk tiek metų pragyveno kartu…

You cannot copy content of this page