Dvynės 12 metų dalijasi vienu partneriu. Kaip atrodo tas laimingasis

Jei Liusi ir Ana atsitraukia viena nuo kitos daugiau nei per porą metrų – jaučia skausmą. Todėl… jos miega vienoje lovoje.
Liusi ir Ana Desink – dvynės. Australijoje jas vadina identiškiausiomis pasaulyje.

Šiemet joms sukanka 37 m.

Dar 2009 metais merginos buvo pačios paprasčiausios dvynės.

Neįtikėtino panašumo jos siekė ilgą laiką, o dabar tapo viena kitos veidrodiniu atspindžiu, ir ne tik išoriškai – jos kartu vaikšto į tualetą ir gyvena su vienu vyriškiu.

„Mama mus rengė vienodai, kai mes buvome mažos. Kai ūgtelėjome, nešiojome tokius pat drabužius, tačiau skirtingų spalvų. Kai užaugome, susitikinėjome su skirtingais vaikinais ir kartais pykomės – kaip tai daro seserys.

Tačiau kiekviena mūsų visada žinojo, ką galvoja ir jaučia kita. Kartą aš susižeidžiau nugarą ir Anai taip pat teko gerti nuskausminamuosius, nes ji jautė mano skausmą“,- prisimena Liusi.

Maksimaliai seserys suartėjo po tėvo, kurį jos dievino, mirties.

Po tragedijos jos ėmė rengtis, dažytis ir šukuotis absoliučiai vienodai. Ana ir Liusi ėmė netgi valgyti tą patį, visur vaikščioti tik kartu. O kai viena seserų nusprendė pasididinti krūtinę, antroji nė negalvojusi irgi atsigulė po plastikos chirurgo peiliu. Paskui abi pasididino lūpas.

Jų artumas pasiekė tokį tašką, kad į tualetą jos eina tuo pačiu metu, atsisako būti didesniu nei keli metrai atstumu ir netgi rado vieną vyriškį abiem. Taip taip, viską perskaitėte teisingai. Vienas vyras abiem!

„Mes susitikinėjome su geriausiais draugais ir broliais, tačiau jie norėdavo kažkuo užsiimti atskirai, o mes norėdavome susitikinėti tik poromis, kad būtume kartu. Taigi, mūsų santykiai nesiklostė, kol mes neradome Beno“,- dalijasi Liusi.


Jie susipažino per bendrus draugus socialiniuose tinkluose.

Iš pradžių tiesiog susirašinėjo ir plepėjo telefonu 6 mėn. Be to, Ana ir Liusi iškart pareiškė, kad eina kaip „nedalomas komplektas“ ir Beną tai tenkino. Įdomus faktas: jis irgi turi dvynį. Tiesa, jie neidentiški.

2014 metais trijulė ėmė susitikinėti oficialiai, o po metų apsigyveno kartu.

„Benas su mumis elgiasi visiškai vienodai. Jei jis bučiuoja Aną, tai iškart bučiuoja ir mane. Mes niekada nepavydime, nes žinome, kad jis mus myli vienodai. Mūsų lova bendra. Ir šie santykiai veikia! Tokia mūsų meilė. Mums patinka dalintis tarpusavyje vieną vyrą.

Mes norėtume pastoti tuo pačiu metu ir pagimdyti vaikus nuo vieno vyro. Benas, tiesą sakant, lovoje mus skiria“,- tvirtina Ana.

Australijoje, kur gyvena dvynės, negalima turėti dviejų žmonų. Tačiau jie vis tiek surengė improvizuotą vestuvių ceremoniją.

Ši santuoka neturi juridinės galios, tačiau jiems tai nesvarbu. Dabar trijulė svarsto apie vaikus. Kadangi Liusi ir Ana nori pastoti ir gimdyti tuo pačiu metu, joms greičiausiai teks atlikti IVF.

You cannot copy content of this page