Tik 5 paslaptys ir jūsų įvaizdis visada bus idealus. Penkios 45-50 metų moters stilingos aprangos paslaptys

Keturiasdešimtmetės moterys – tai damos pačiame gražume, kurioms dar labai toli senatvė. Jos jau tikrai žino, ko nori iš gyvenimo ir yra nemažai pasiekę.

Tačiau vis dėlto verta kruopščiai peržiūrėti savo drabužių spintą ir kai ką atnaujinti. Čia rasite informacijos apie tai, kaip reikėtų rengtis 40 – 45 metų moterims, kad jos atrodytų stilingai ir brangiai. Tik 5 paslaptys ir jūsų įvaizdis visada bus idealus.

1. Neutralūs atspalviai.

Gelsvos ir pastelinės spalvos tik pabrėžia moters figūros trapumą. Deriniai sukuria visiškai skirtingus stilius – nuo nerūpestingo kasdieninio iki griežto dalykinio.

2. Ryškūs akcentai ir detalės.

Nebijokite paįvairinti vienspalviškumą. Ryškūs akcentai ir raštai jus tik papuoš ir tikrai nepridės jums metų.

3. 40 – metės moters suknelė.

Kiek jums bebūtų metų, visada reikia išlikti moterimi. Suknelė užima ypatingą vietą moters drabužių spintoje, todėl nuodėmė atsisakyti gražių daiktų, kurie pabrėžia jūsų moteriškumą.

4. Juoda ir balta.

Klasika visada madinga. Bet tokias spalvas kaip juoda ir balta, nežiūrint į jų populiarumą, reikia teisingai derinti. Teisingai pasirinkus, šios spalvos jums suteiks dailumo ir gracingumo.

5. Džinsai.

Išsirinkite nors vieną porą džinsų, kurie pabrėžia jūsų figūrą, ir jūs galėsite susikurti skirtingus stilius – nuo mielo kasdieninio iki išdykėliško chuliganiško.

You cannot copy content of this page