Laukinių kalijų slėnis. Nuo tokio grožio gniaužia kvapą!

Kiekvieną pavasarį Ramiojo vandenyno pakrantėje Big-Sur regione, Kalifornijoje turtingoje pakrantės augmenijoje pražysta laukinių kalijų slėnis.

Ramiojo vandenyno ir besileidžiančios už horizonto saulės fone pasimato neįtikėtino grožio reginys, kuris nei vieno stebėtojo nepaliks abejingo. Aktyviausiai kalijos žydi kovą, todėl visiems norintiems pasimėgauti jų žiedų grožiu reikia lankyti Kalifornijos garsenybę būtent tuo metu.

Laukinių gėlių apsaugos tikslais buvo nutiesti turistiniai takai ir laiptai, kurie veda iš pliažo iki tankių miško sąžalynų.

Kalijų augimvietė laikoma pavojinga pasivaikščiojimams ir čia būtina atidžiai laikytis saugumo reikalavimų, kadangi slėnis apsuptas nuodingųjų gebenių, dilgėlių ir gilių skardžių.

Kalijų slėnis, kur galima pamatyti didžiulę daugybę baltų kaip sniegas augalų randasi Big-Sur, Kalifornija, adresu 26374 Cabrillo Hwy, Carmel-by-the-sea 93923.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page